Pāris triki un ieteikumi krūstura valkāšanā no Lauma Lingerie

01.04.2016

1. Tev jāvalkā krūšturis uz ārējā āķīša, nevis vidējā (Citādi gumija izstaipīsies ievērojami ātrāk)

Vai kādreiz esi aizdomājusies, kādēļ krūšturim ir vairāki āķīši? Lai paildzinātu krūštura dzīvi, izmanto ārējo āķīti – valkājot krūšturi ik dienas, tā elastība samazinās un tas izstaipās. Atkarībā no nolietojuma, pēc 6 līdz 12 mēnešiem pārej uz vidējo āķīti un krūšturis liksies kā jauns!

2. Krūšturi var pielāgot prasmīgs šuvējs

Krūštura vidējais mūža ilgums ir aptuveni gads, kas variē no tā, cik bieži tas tiek valkāts un kā tiek kopts. (Izvairieties no veļas žāvētāja!) Taču ir iespējamas dažas stratēģiski būtiskas iešuves, kuras var atgriezt tavā mīļākajā Lauma Lingerie krūšturī dzīvību, kad jau liekas, ka tas cīņu ir zaudējis – īpaši, kad runa iet par elastīgo daļu apkārtmērā. Šuvējs to paveiks par pāris eiro, taču jāņem vērā, ka šis stiķis strādās labāk uz funkcionālākiem un vienkāršākiem krūšturiem, sarežģītāk būs ar smalkajiem mežģīņu modeļiem.

3. Tavs krūšu izmērs viscaur gadam var mainīties, tādēļ nevajadzētu aizrauties ar vienīgo un pareizo ciparu

Mēs, Lauma Lingerie, par tām domājam vairāk kā par māsiņām, nevis dvīnēm – tikai pavisam dažām sievietēm ir simetriskas krūtis. Ņem vērā, ka tavs krūšu izmērs ir mainīgs pat mēneša ietvaros, tas svārstās atkarībā no mēnešreižu cikla, svara zaudējuma vai pieauguma un arī izmaiņām tavā dzīvesveidā. Tā vietā, lai iegaumētu savu vienīgo un īsto izmēru, papūlies atrast tādu krūšturi, kas tev konkrētajā brīdī vislabāk der – paeksperimentē ar izmēriem un dažādiem krūšturu modeļiem, Lauma Lingerie piedāvā gan mīkstos krūšturus, gan īpaši strukturētus modeļus.

4. Labākie no krūšturiem ir pielāgojami dažādām situācijām

Izvēloties krūšturi no daiļā Lauma Lingerie veļas piedāvājuma, atradīsi sev tādu, kas noderēs vairāk kā tikai vienai dzīves situācijai – kad runājam par Lauma Lingerie bāzes kolekcijām, jāatzīmē, ka to krūšturu modeļus iespējams pielāgot visdažādākajiem koptēliem, tie būs ērti gan ikdienā, gan arī būs pielāgojami valkāšanai zem vakartērpa. Lauma Lingerie bāzes kolekcijā pieejami arī dažādi veļas aksesuāri, piemērām, apkārtmēru pagarinošās lentas u.c. – krūšturis ar labu pielāgojamību liksies kā radīts tieši tavam augumam.

5. Ir dažas āķīgas kustības, kuras vari veikt pēc krūštura uzvilkšanas, lai padarītu tā valkāšanu ērtāku

Sauksim šo noslēpumaino kustību par "Pavilcienu uz augšu" – kad esi aiztaisījusi āķīšus mugurpusē un krūšturis jau it kā jau ir uzvilkts, iebāz roku kausiņā un patiesi pavelc krūti no apakšas uz augšu tā, lai tā perfekti iegultu tai atvēlētajā vietā. Tādējādi tu pavilksi miesas daļu, kas novirzījusies uz atpakaļu, zem rokas, un padarīsi krūštura valkāšnu daudz patīkamāku.

null


Pēc kārotās apakševļas dodies uz TK Spice Lauma Lingerie veikalu, kā arī apakšveļu piedāvā Women's Secret, Triumph, La Perla, Madam Baron, Debenhams, Wolford, H&M, Lindex, Reserved, NewYorker.


Foto: Lauma Lingerie publicitātes foto.